Loď duchůů!

8. září 2007 v 11:17 | Wwenndy |  Loď duchů
Originální název: Ghost Ship
Typ filmu: Dobrodružný, Horor, Thriller

Rok výroby: 2002

Režie: Steve Beck

Hrají: Gabriel Byrne , Julianna Margulies , Desmond Harrington , Emily Browning , Ron Eldard , Alex Dimitriades , Boris Brkic , Bob Ruggiero , Iain Gardiner , Adam Bieshaar , Jamie Giddens

Popis: V roce 1953 se za nevyjasněných okolností ztratila zaoceánská výletní loď - tak trochu jako Titanic. Úvodní scéna, ve které je názorně ukázáno, co se na lodi ve skutečnosti stalo, je naprosto dokonalá a dá se říct, že je to nejpovedenější scéna z filmu. To ale rozhodně neznamná, že by zbytek za nic nestál. Děj se dále přenese do současnosti, na palubu lodi zabývající se pátráním po neobjevených vracích. Ta jednoho dne tuto ztracenou loď objeví.
Jelikož posádka vraky nehledá jen tak z dobré vůle, ale pro peníze, zajímají se především o to, co na lodi je a co by se dalo zpeněžit. Začnou tedy loď prohledávat. Po chvíli se ale začnou členové posádky záhadně ztrácet a těm co zbývají začíná být jasné, že tady něco není v pořádku. V závěru filmu si všiměte scény, která jasně naznačuje, že mořské zlo zničit nelze a pokud máte jenom trochu pocit, že se vám to povedlo, objeví se znovu jinde nebo v jiné podobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PetulQa PetulQa | Web | 1. srpna 2011 v 12:12 | Reagovat

je to dobrý film ale neříkala bych tomu horor

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.